تقدیر و تشکر صمیمانه ازهمکاران واحد خدمات و کلیه دست اندر کاران مبارزه با ویروس کرونا
 
مهندس عباسپور از ایثارگریها و تلاشهای کادر بهداشت و  درمان ، همکاران سخت کوش خدمات و کلیه دست اندرکاران مبارزه با ویروس کرونا قدردانی نمود .
 بنا به گزارش روابط عمومی مراسم تقدیر از زحمات همکاران تلاشگر واحد خدمات ، با حضور سرپرست شبکه ،مدیر داخلی بیمارستان ، مترون ، مسئولین امور اداری ، حراست و تعدادی ازمتخصصین  در روز چهارشنبه مورخ  99.01.20 برگزار گردید.   
  در این مراسم مهندس عباسپور به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی ازتلاش شبانه روزی این عزیزان که در شرایط سخت  و دشوار امروزی فعالیت مینمایند ،  تشکرنمود . در ادامه  آقای میرزایی مدیر داخلی بیمارستان نیز ضمن قدردانی از زحمات همکاران فعال در مبارزه با ویروس کرونا  علی الخصوص نیروهای خدماتی که سختی ها و خطرات را به جان خریده و با از خودگذشتگی  دوش به دوش کادر درمان به میدان مبارزه با ویروس کرونا قدم نهاده اند صمیمانه تشکر نمود و گفت بی شک این از خودگذشتگی و جانفشانی ها در خاطرها زنده خواهند ماند. در پایان این مراسم هم از زحمات یک ساله این عزیزان با هدایایی که از طرف همکاران و پزشکان بیمارستان تهیه گردیده بود تقدیر بعمل آمد .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) سربیشه
تعداد بازدید:
434
تاریخ:
1399/01/24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal