پیام رئیس شبکه به مناسبت آغاز هفته ملی سلامت 1401
بنا به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سربیشه ، به مناسبت فرا رسیدن 17 اردیبهشت ماه و آغاز هفته ملی سلامت ، دکتر بیازی پیامی به شرح ذیل صادر نمود.

بسمه تعالی

نیل به سلامت اصیل و فراگیرنیازمند همکاری همه جانبه مردم، ارگانها و سازمانهای مختلف و تعاملی فراتر از مرزها ی جغرافیایی است. مسائلی همچون انرژی پاک، تولیدات پاک، آب و هوا، حوادث و بلایای طبیعی، همه و همه چاره اندیشی های جهانی می خواهد و کشورها هر کدام باید به سهم خود نقش موثری را در تامین سلامت ایفا نمایند. لذا شعار امسال هفته سلامت «سلامت ما، سلامت سیاره ما» اعلام شده و عناوین روزهای آن "شنبه 17 اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در تحقق عدالت و تعالی نظام سلامت، یکشنبه 18 اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در دستیابی به انرژی پاک ، دوشنبه 19 اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در مدیریت حوادث و بلایا ، سه شنبه 20 اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در ارتقای سلامت خانواده و جوانی جمعیت ،چهارشنبه 21 اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در تولید پاک و مدیریت پسماندها، پنجشنبه 22 اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در تغذیه سالم از مزرعه تا سفره ، جمعه 23 اردیبهشت؛ نقش مردم، مسئولین، سمن ها در کاهش/ کنترل مصرف دخانیات اعلام شده است که انتخاب این شعار و عناوین سلامت انسان را به درستی در گستره سلامت زمین تعریف کرده است .

تحقق اهداف بهداشتی ، درمانی نیازمند مشارکت همه افراد، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی است و متولیان سلامت در راستای دسترسی مردم به خدمات سلامت همواره تلاش های زیادی انجام داده اند و در این بین مردم، سیاستگذاران و سیاست سازان می توانند به بهانه هفته سلامت، دغدغه ها، راهکارها و نظرات را با هم به اشتراک گذارند و برای رفع آنها راه حل های کاربردی ارائه دهند.

اینجانب ضمن سپاس و قدردانی از تلاش های ارزنده همه دست اندرکاران نظام سلامت ، آغاز هفته سلامت را به همه مردم شریف شهرستان به ویژه همکاران حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و همه عزیزانی که در حفظ سلامت مردم نقش دارند ، تبریک عرض نموده وبمنظور تحقق شعار هفته سلامت و بهره مندی هر چه بیشتر از توانمندی و اشاعه راهکارها دست یاری مسئولین، سمن ها و سازمانها ذی ربط را به گرمی می فشاریم .

دکتر حسن بیازی

ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سربیشه
منبع:
بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) سربیشه
تعداد بازدید:
43
تاریخ:
1401/02/17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal